Plener malarski nad Jeziorem Hańcza - sierpień 2016Jezioro Hańcza, fot. Fenomenarium

Zapraszamy na czwarty już plener malarski na Pojezierzu Suwalskim, jednym z najczystszych i najpiękniejszych regionów Polski! Po raz kolejny wybraliśmy doskonały Gościniec Hańcza nad Jeziorem Hańcza (najgłębsze jezioro w Polsce), leżący we wsi Błaskowizna, w Suwalskim Parku Krajobrazowym (najstarszy taki park w Polsce). Będziemy tworzyć i odpoczywać na plaży, wśród drzew, na świeżym powietrzu:) 

Termin: 5-13 sierpnia 2017 (8 noclegów, przyjazd w sobotę, powrót w niedzielę).

Koszt: 1880 zł

W cenę wliczone są zajęcia plenerowe, noclegi, pełne wyżywienie (regionalne śniadania, obiady i kolacje, mogą być w wersji wegetariańskiej lub bezmlecznej). Dojazd we własnym zakresie. Można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą czy rodzinę, za niższą opłatą. Aby się zapisać, należy wpłacić opłatę wstępną w wysokości 450 zł (w razie rezygnacji opłata jest zwracana na następujących zasadach: w 100%, jeśli zgłoszenie rezygnacji następuje wcześniej niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem pleneru; w 50%, jeśli zgłoszenie następuje wcześniej niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem pleneru; nie jest zwracana, jeśli zgłoszenie następuje w okresie 2 tygodni przed rozpoczęciem pleneru). 

Zapewniamy sztalugi plenerowe, a materiały i narzędzia można mieć własne lub zamówić u nas, w cenie ok 415 zł: zestaw 13 farb akrylowych, pędzle i akcesoria, 2 podobrazia bawełniane: 50/70 cm i 60/80 cm, 2 tektury do zagruntowania, farba do gruntowania, szkicownik, ołówki i gumki, folia malarska. Koszt tego zestawu może ulec niewielkiej zmianie w zależności od aktualnych cen u dostawcy (jest obliczony w oparciu o ceny z końca kwietnia). 

PLENER JEST OTWARTY (dla wszystkich, nie tylko dla uczniów Pracowni). Czeka na nas 20 miejsc w przepięknym Gościńcu Hańcza nad samym Jeziorem Hańcza, z prywatną plażą, łodziami wiosłowymi i wypożyczalnią kajaków nieopodal. Mamy duży wybór pokoi, w tym 2-osobowych z tarasem (łóżko podwójne lub 2 pojedyncze) i 3-osobowych z tarasem (wyboru pokoju dokonujemy po rezerwacji, liczy się kolejność zgłoszeń).

Poniższe zdjęcia i film pochodzą ze strony lub fanpage'a Gościńca Hańcza. 

View the embedded image gallery online at:
http://fenomenarium.pl/cennik/plenery-2017#sigFreeIdfd38213487

 

Nasze poprzednie plenery w tym miejscu wyglądały tak:

sierpień 2015:

View the embedded image gallery online at:
http://fenomenarium.pl/cennik/plenery-2017#sigFreeIda24a0fcf26

sierpień 2016:

View the embedded image gallery online at:
http://fenomenarium.pl/cennik/plenery-2017#sigFreeIdcf25ba1be7

Plener malarski nad Jeziorem Hańcza - sierpień 2016ośrodek Leśne Źródło, Sokołowsko, fot. http://lesnezrodlo.nocowanie.pl/

Zapraszamy na drugi plener malarski w Sokołowsku, pięknie położonym w Górach Suchych (Sudety Środkowe), niedaleko Wałbrzycha (1,5h drogi od Wrocławia).

Termin: 9-12 czerwca 2017 (3 noclegi, przyjazd w piątek rano, powrót w poniedziałek po śniadaniu)

Koszt: 690 zł

W cenę wliczone są zajęcia plenerowe, udostępnienie sztalug plenerowych, noclegi, pełne wyżywienie (śniadanie,  obiad, kolacja). Dojazd i materiały we własnym zakresie. Aby się zapisać, należy wpłacić opłatę wstępną w wysokości 200 zł (w razie rezygnacji opłata jest zwracana na następujących zasadach: w 100%, jeśli zgłoszenie rezygnacji następuje wcześniej niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem pleneru; w 50%, jeśli zgłoszenie następuje wcześniej niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem pleneru; nie jest zwracana, jeśli zgłoszenie następuje w okresie 2 tygodni przed rozpoczęciem pleneru). 

PLENER JEST OTWARTY (dla wszystkich, nie tylko dla uczniów Pracowni). Czeka na nas 20 miejsc w klimatycznym ośrodku Leśne Źródło

Dla uczestników zajęć w podanych niżej grupach od ceny pleneru odliczamy koszt zajęć opłaconych w pakiecie, na następujących zasadach:

pakiet piątkowy: taniej o 100 zł
pakiet sobotni (gr I lub II): taniej o 75 zł
pakiet Intensywny: taniej o 225 zł

Poniżej zdjęcia Sokołowska i okolicy, zamieszczone dzięki uprzejmości Towarzystwa Rozwoju Sokołowska (sokolowsko.pl) - autor: Marcina Fila (facebook):

View the embedded image gallery online at:
http://fenomenarium.pl/cennik/plenery-2017#sigFreeIdb3113f750b

 

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Newsletter

 i nazwisko

Chcesz dostawać newsy?