Sprawdź, czy jest miejsce w wybranym terminie - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zadzwoń (tel. 506 135 804) lub przyjdź porozmawiać. Potem przeczytaj regulaminopłać zajęcia przelewem lub gotówką. Na życzenie wystawiamy faktury zwolnione z VAT.

UWAGA

Gdy opłacisz pierwszy pakiet​, zgodnie z naszym regulaminem rezerwujemy Ci miejsce w grupie na stałe (na cały sezon 2017/18). Jeżeli chcesz zwolnić miejsce (zrezygnować lub zrobić przerwę w kursie), poinformuj nas mailowo minimum 2 tygodnie przed końcem pakietu lub bloku. Pozwoli nam to zaproponować wolne miejsce komuś innemu. Jeżeli nie poinformujesz o zwolnieniu miejsca, naliczymy opłatę za kolejny pakiet lub blok, ponieważ zarezerwowane dla Ciebie miejsce nie jest dostępne dla nowych chętnych.

Alternatywą są pojedyncze zajęcia bez pakietu - bez zobowiązania (bez rezerwacji miejsca na dłużej), ale odpowiednio droższe i dostępne tylko wtedy, gdy w grupie są wolne miejsca (niezarezerwowane przez uczestników wybierających pakiety).

PRZECZYTAJ REGULAMIN

Regulamin Pracowni Fenomenarium (rysunek, malarstwo, zajęcia dla młodzieży i dzieci)

Regulamin Kursów Concept Artu i Ilustracji

DANE DO PRZELEWU

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko, miesiąc i nazwę pakietu. Wybierz odpowiednie konto:

RYSUNEK, MALARSTWO, ZAJĘCIA DLA MŁODZIEŻY I DZIECI, PLENERY

nr rach. 50 1020 5558 1111 1645 7840 0052
Fenomenarium K. Wołodkiewicz-Przyborowska
ul. Hubska 44B
50-502 Wrocław

CONCEPT ART

nr rach. 97 1020 5558 0000 8302 3119 7817
Kamil Przyborowski
ul. Hubska 44B 
50-502 Wrocław

Trochę cierpliwości i dobrego humoru;) Warto też mieć własny kubeczek, zapewniamy kawę i herbatę. Oprócz tego:

na RYSUNEK i MALARSTWO:

Na początku potrzebne Ci będą ołówki (B-6B), gumka zwykła (np. Factis) oraz chlebowa (dobra jest Faber Castell, natomiast nie polecamy tej firmy Kooh-I-Noor). W cenę zajęć wliczony jest papier (100x70 cm,gramatura 250 g/m3). Szczegóły i listę rzeczy, którymi warto się zainteresować później, znajdziesz tutaj. Rzeczy nie trzeba nosić ze sobą, w pracowni można trzymać prace, farby, pędzle itd.

na CONCEPT ART:

Kursy zaawansowany i średniozaawansowany opierają się o techniki cyfrowe, ale mogą zawierać też ćwiczenia w technikach tradycyjnych - uczestnik musi dysponować laptopem, tabletem i oprogramowaniem oraz ołówkami, markerami, pisakami. Kurs podstawowy zaczyna się głównie w ołówku i technikach rysunkowych, a dopiero w dalszym etapie realizuje się go w technikach cyfrowych (również na sprzęcie i oprogramowaniu uczestnika).

na ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

Wszystkie materiały są wliczone w cenę, nic nie trzeba przynosić.

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.