Wystawy prac uczniów

28.09.2011 Wystawa w ramach festiwalu IFF Wrocław 2011

IFF - Interdisciplinary Fringe Festival - to międzynarodowy festiwal multimedialny wzorowany na przeglądzie sztuki w Edynburgu, zorganizowany przez Centrum Sztuki Impart w dniach 14.09-07.10.2011. W jego ramach w naszej pracowni odbyła się przekrojowawystawa prac uczniów z lat 2008-2011, w której wzięli udział:

Magdalena Burger, Mateusz Gietkiewicz, Wojciech Kinda, Liliana Lasocka, Piotr Makowski, Natalia Miżejewska, Karolina Pietrzyk, Kamil Przyborowski, Paulina Sanecka, Justyna Sikora, Zuzanna Trawińska, Mariusz Trubisz, Kamila Twardowska, Anna Wołoszczuk, Mateusz Zieleniewski, Szymon Żuczkowski, Patrycja Żurek

Przedstawiamy dość osobliwą fotorelację z owej wystawy, którą ku naszej uciesze reżyserował prof. Andrzej Kabat z wrocławskiej ASP;)

13-20.08.2011 Festiwal WPA3 w Dusznikach Zdroju

Wybór prac uczniów Fenomenarium z lat 2008-2011 znał się na Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Wszelkie Przejawy Artyzmu w Dusznikach Zdroju. W wystawie wzięli udział:

Magdalena Burger, Zuzanna Dyrda, Mateusz Gietkiewicz, Wojciech Kinda, Liliana Lasocka, Piotr Makowski, Natalia Miżejewska, Karolina Pietrzyk, Paulina Sanecka, Justyna Sikora, Zuzanna Trawińska, Mateusz Zieleniewski, Szymon Żuczkowski

Wystawa była interdyscyplinarna i miała niesamowity klimat, ponieważ mieścił ją ogromny, opuszczony od 5 lat szpital w Dusznikach, który organizatorzy mogli zagospodarować na czas wystawy w dowolny sposób. W jego podniszczonych pomieszczeniach zagościły różne dziedziny sztuki, a dwa z nich zajęły rysunki i malarstwo z naszej pracowni.

Zdjęcia szpitala zostały zapożyczone z oficjalnej strony festiwalu

8.07.2011 Wystawa prac uczniów | sezon 2010/11

Fotorelacja z wystawy malarstwa i rysunku uczniów Fenomenarium, zorganizowanej 8.07.2011 w pracowni na zakończenie sezonu 2010/2011. Mieliśmy przyjemność zaprezentować prace 9 osób, w wystawie wzięli udział:

Magdalena Burger, Mateusz Gietkiewicz, Piotr Makowski, Natalia Miżejewska, Sandra Sasiela, Justyna Sikora, Zuzanna Trawińska, Mateusz Zieleniewski, Szymon Żuczkowski

 

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.