Plener malarski w Świeradowie-Zdroju - czerwiec/lipiec 2021

plener Świeradów Zdrój 2021Willa Aleksander-Panorama z lotu ptaka, fot Willa Aleksander-Panorama

Zapraszamy serdecznie na plener w Świeradowie-Zdroju, w Górach Izerskich (okolice Jeleniej Góry). Zarezerwowaliśmy 18 miejsc w leżącej na uboczu miasteczka Willi Aleksander-Panorama. Jest to, jak twierdzą właściciele, najwyżej położona willa w Górach Izerskich, gdzie z każdego okna można podziwiać malownicze, górskie pejzaże, zapierajace dech w piersiach o każdej porze roku - to potwierdzamy z doświadczenia:)

PLENER JEST OTWARTY (dla wszystkich, nie tylko dla uczestników zajęć w Pracowni). 

TERMINY:

I (4 dni): 27-30 czerwca 2021 (przyjazd ndz rano, wyjazd śro wieczorem) lub
II (5 dni): 30 czerwca - 4 lipca 2021 (przyjazd śro rano, wyjazd ndz wieczorem) lub
I+II (8 dni): 27 czerwca - 4 lipca 2021 (przyjazd ndz rano, wyjazd ndz wieczorem)

KOSZT:

Opcja standard (pokój 2-/3-os.):

I (4 dni): 1450 zł 
II (5 dni): 1850 zł 
I+II (8 dni): 2850 zł

Opcja exclusive (pokój 1-os.):

I excl. (4 dni)1650 zł 
II excl. (5 dni)2100 zł
I+II excl. (8 dni): 3250 zł

Aby się zapisać, należy wpłacić opłatę wstępną w wysokości 500/800 zł (za jeden termin/oba terminy; w razie rezygnacji opłata jest zwracana w 100%, jeśli zgłoszenie rezygnacji następuje wcześniej niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem pleneru; w 50%, jeśli zgłoszenie rezygnacji następuje wcześniej niż 2 tygodnie przed rozpoczęciem pleneru; po tym terminie opłata nie jest zwracana).

W cenę wliczone są zajęcia plenerowe, noclegi, pełne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje w wersji mięsnej lub wegetariańskiej, a także ogniska). Tym razem można wybrać także nieco droższą opcję exclusive:) czyli nocleg w pokoju 1-os. - warto się jednak pośpieszyć, mamy tylko 2 takie pokoje, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy sztalugi plenerowe, a materiały i narzędzia należy mieć własne. Dojazd leży we własnym zakresie.

Willa oferuje także m.in. strefę relaksu z całą gamę masaży, sauną fińska, ścieżką Kneippa, treningowy pump track, rowerownię z myjką, szlaki rowerowe, piesze, biegowe tuż za progiem (niektóre z wymienionych dodatkowo płatne na miejscu).

Zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony Willi Aleksander-Panorama oraz naszego spaceru wiosną ubiegłego roku:

A oto, czego się można po nas spodziewać (zdjęcia z ostatniego pleneru, w Starej Białce 2020):

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

 

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności (PDF)