Katarzyna Wołodkiewicz-Przyborowska

Katarzyna Wołodkiewicz-Przyborowska

Wrocławska artystka i edukatorka artystyczna. Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (Grafika Warsztatowa, 2002 r.) oraz Kursu Pedagogicznego na Wydziale Edukacji Artystycznej ASP w Poznaniu. W swojej twórczości zajmuje się głównie malarstwem, ilustracją i grafiką. Oprócz realizowania indywidualnych zleceń na obrazy jej doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z architektami wnętrz, galeriami sztuki, wydawnictwami, agencjami kreatywnymi oraz nauczanie we wrocławskim Liceum Plastycznym. W 2006 r. założyła Pracownię Artystyczną Fenomenarium - jej autorskie warsztaty rysunku, malarstwa, rzeźby i projektowania graficznego, które prowadzi do dziś. 

Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych, jej prace wzbogacają zbiory wielu kolekcjonerów w kraju i za granicą. 

“Głównym celem moich działań twórczych jest rozwój, budzenie świadomości swojej i odbiorcy. Zamierzam prowokować mojego widza do refleksji, drążenia i zadawania pytań, rozbudzać jego ciekawość i uruchamiać wyobraźnię. Tematy, które aktualnie mnie poruszają, to m.in.: kobieta jako jakość tego świata - przebudzona, osadzona w swojej mocy, świadoma, kreująca, miłująca; człowiek jako istota wielowarstwowa i złożona.”

Kompletne i aktualne portfolio obrazów na sprzedaż: www.wolodkiewicz.pl

SKONTAKTUJ SIĘ  aby zapytać o możliwość zakupu lub zamówienia obrazu, printu lub ilustracji.

Zapraszam również do obserwowania mnie w mediach społecznościowych:

www.facebook.com/katarzynawolodkiewicz

www.instagram.com/katarzynawolodkiewicz 

Oto aktualny podgląd ostatnich postów:

 

Poniższa galeria nie jest aktualizowana na bieżąco, więcej prac znaleźć można pod powyższymi linkami.

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin (PDF)

Polityka prywatności (PDF)