Kamil Przyborowski

Kamil Przyborowski

Rzeźbię głównie w glinie, ponieważ ta technika daje niezrównane możliwości kształtowania formy i utrwalania nawet najsubtelniejszych śladów ręki artysty. Prace utrwalam w różnych materiałach, m.in.: żywica z kruszywem, laminat, beton, stiuk, gips patynowany. Moje doświadczenie obejmuje tradycyjne techniki rzeźbiarskie, takie jak odlewanie z brązu, aluminium i żeliwa, metal spawany, drewno, kamień, ceramika, wosk, styropian i pianka poliuretanowa, papier-mâché, a także techniki komputerowe - modelowanie i rzeźbienie w aplikacjach 3D.

SKONTAKTUJ SIĘ

Jestem absolwentem Rzeźby na Wydziale Malarstwa i Rzeźby wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych (dyplom mgr z wyróżnieniem w pracowni prof. J. Kucharskiego), a także Informatyki na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej (dyplom mgr inż. w 2006 r.). Połączenie umiejętności zdobytych na obu uczelniach pozwala mi podjąć zlecenia wymagające zarówno rzeźbiarskiej wyobraźni i umiejętności kształtowania formy, jak i technicznego podejścia, trzymania się specyfikacji, rysunków technicznych, wymiarów.

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

 

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności (PDF)