Voucher

Istnieje możliwość zakupu różnych rodzajów zajęć w prezencie. Najpopularniejszym wyborem jest voucher na miesiąc zajęć (po którym obdarowana osoba może podjąć decyzję o kontynuacji we własnym zakresie, jeżeli chce), ale można także zakupić zajęcia pojedyncze lub kilkumiesięczny kurs. Jeżeli chcemy zapewnić osobie obdarowanej możliwość wyboru terminu spośród kilku grup w różnych cenach, należy opłacić grupę o najwyższej cenie. Termin na wykorzystanie vouchera określamy zwykle na 3 miesiące, ale w razie potrzeby uzgadniamy dłuższy. Jeżeli w tym okresie nie ma wolnych miejsc w grupach odpowiadających osobie obdarowanej, termin wydłużamy nawet do końca sezonu (zwykle do skutku:) ).

Voucher imienny do wydrukowania i wręczenia otrzymasz mailem w formacie PDF, nie trzeba się u nas zjawiać osobiście. Jeśli czas nagli, zadzwoń - w większości przypadków jesteśmy w stanie wystawić go bardzo szybko.

SKONTAKTUJ SIĘ z nami i ustalimy szczegóły: rodzaj zajęć, ich liczbę, dostępność terminów, okres wykorzystania, kwotę.

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin (PDF)

Polityka prywatności (PDF)