Interesuje Cię świat gier, animacji, filmu czy reklamy? Oto kursy dla Ciebie!

Nasze warsztaty prowadzą profesjonaliści z realnym doświadczeniem w branży gier, i to najwyższej klasy. Kurs zaawansowany opracowali z nami i prowadzili Grzegorz Przybyś (współtwórca studia Division48, wcześniej w Techlandzie) oraz Konrad Czernik (Senior Concept Artist w Techlandzie) - w tym okresie kurs objęty był oficjalnym patronem firmy TECHLANDKolejni prowadzący, którzy się u nas pojawili, to Greg Westphal (absolwent Feng Zhu FZD School of Design, wtedy Concept Artist w Techlandzie), Milena Młynarska (Storyboard Artist w Techlandzie, ilustratorka), Bożena Chądzyńska (ilustratorka i concept artystka m.in. w Moon Studios, Artifex Mundi, Donkey Crew), Katarzyna 'Kafis' Zielińska (Concept Artist w Techlandzie, wcześniej w Artifex Mundi), Patrycja 'Pat Fix' Bartnik (Senior Concept Artist w Techlandzie, wcześniej w Platige Image), Marcin Przybyś (szef studia Division48), Piotr Bystry (Concept Artist w Vile Monarch), Piotr Leszczyński (wtedy Concept Artist i grafik 2D w Vile Monarch), Kacper Madejak (Senior Concept Artist w Rebel Wolves, wcześniej w Spokko). Kurs podstawowy i średniozaawansowany prowadzą Jakub Witowski (Concept Artist w 11Bit Studios, wcześniej Storyboard ArtistConcept Artist w Techlandzie), Dariusz Kieliszek (freelance illustrator i concept artist) oraz Piotr Leszczyński (grafik 2D i lead artist w Ice Code Games).

Najbardziej pracowitym uczestnikom nasze kursy pomogły w podjęciu pracy w firmach takich jak Techland, Vile MonarchSpokkoReikon Games, The DustNetEnt, Picadilla, Ten Square Games, Dash Dot Creations, NineZyme.

Zorganizowaliśmy także pierwszą w Polsce serię warsztatów FORCE Drawing Workshops, które poprowadził sam Michael Mattesi, autor metody i serii książek FORCE Drawing, artysta z ponad 20-letnim doświadczeniem w kalifornijskiej branży Entertainment, prowadzący szkolenia w zakresie rysowania postaci dla animatorów i innych artystów w takich studiach jak m.in. PixarDisney czy DreamWorks!

Wszystkie kursy dostępne są teraz w trybie ON-LINE!

NASZE KURSY:

Poziom podstawowy - zacznij od zera

Concept Art dla początkujących, nie jest wymagane żadne doświadczenie w rysowaniu

. Concept Art Podstawowy

Poziom średniozaawansowany - doskonalenie warsztatu

Doskonalenie warsztatu ilustratorskiego rysownika koncepcyjnego

. Concept Art Średniozaawansowany

 Poziom zaawansowany - profesjonalne projektowanie z prowadzącymi z firmy Techland

Concept Art jak w branży: efektywność projektowania, przekazywania treści i emocji

. Concept Art Zaawansowany


Kurs Ilustracji Cartoon do Gier Video

Kurs ilustracji w stylu CARTOON do gier video z Piotrem Leszczyńskim; dla średniozaawansowanych

. Ilustracja Cartoon do Gier Video

Kurs Ilustracji Dark Fantasy

Kurs Ilustracji Dark Fantasy z Darkiem Kieliszkiem; dla średniozaawansowanych

. Ilustracja Dark Fantasy

FORCE Drawing Workshops with Mike Mattessi [2018]

Wspomnienie warsztatów FORCE Drawing Workshops, które w 2018 r. poprowadził u nas sam Michael Mattesi

. FORCE Drawing Workshops [2018]

ZOBACZ GALERIĘ PRAC POWSTAŁYCH NA KURSIE

 (grubo ponad 1000 prac!)

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin (PDF)

Polityka prywatności (PDF)