Interesuje Cię świat gier, animacji, filmu czy reklamy? Oto kursy dla Ciebie!

 

concept art

 

Nasze warsztaty prowadzą profesjonaliści z realnym doświadczeniem w branży gier, i to najwyższej klasy. Kurs zaawansowany opracowali z nami i prowadzili Grzegorz Przybyś (współtwórca studia Division48, wcześniej w Techlandzie) oraz Konrad Czernik (Senior Concept Artist w Techlandzie) - w tym okresie kurs objęty był oficjalnym patronem firmy TECHLANDKolejni prowadzący, którzy się u nas pojawili, to Greg Westphal (absolwent Feng Zhu FZD School of Design, wtedy Concept Artist w Techlandzie), Milena Młynarska (Storyboard Artist w Techlandzie, ilustratorka), Bożena Chądzyńska (ilustratorka i concept artystka m.in. w Moon Studios, Artifex Mundi, Donkey Crew), Katarzyna 'Kafis' Zielińska (Concept Artist w Techlandzie, wcześniej w Artifex Mundi), Patrycja 'Pat Fix' Bartnik (Concept Artist w Techlandzie, wcześniej w Platige Image), Marcin Przybyś (szef studia Division48), Piotr Bystry (Concept Artist w Vile Monarch), Piotr Leszczyński (Concept Artist i grafik 2D w Vile Monarch). Kurs podstawowy i średniozaawansowany prowadzi Jakub Witowski, ilustrator i concept artysta, storyboardzista w Techlandzie.

Najbardziej pracowitym uczestnikom nasze kursy pomogły w podjęciu pracy w firmach takich jak Techland, Vile MonarchSpokkoReikon Games, The DustNetEnt, Picadilla, Ten Square Games, Dash Dot Creations, NineZyme.

Zorganizowaliśmy także pierwszą w Polsce serię warsztatów FORCE Drawing Workshops, które poprowadził sam Michael Mattesi, autor metody i serii książek FORCE Drawing, artysta z ponad 20-letnim doświadczeniem w kalifornijskiej branży Entertainment, prowadzący szkolenia dla animatorów i innych artystów w takich studiach jak m.in. PixarDisney czy DreamWorks!

Wszystkie kursy dostępne są teraz także w trybie ON-LINE!

Wybierz poziom dla siebie:

Poziom zaawansowany - profesjonalne projektowanie z prowadzącymi z firmy Techland

Concept Art jak w branży: efektywność projektowania, przekazywania treści i emocji

* CA Zaawansowany *

Poziom średniozaawansowany - doskonalenie warsztatu

Doskonalenie warsztatu ilustratorskiego rysownika koncepcyjnego

* CA Średni *

Poziom podstawowy - zacznij od zera

Concept Art dla początkujących, nie jest wymagane żadne doświadczenie w rysowaniu

* CA Podstawowy *

Podstawy digital paintingu

Kurs technik malowania cyfrowego dla początkujących, od zera

* Digital Painting *

 

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

 

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności (PDF)