Jak się zapisać?

 

SEZON 2023/24 

(wrzesień - czerwiec)


Kurs Portretu w technikach tradycyjnych

Kurs przeznaczony jest dla osób średniozaawansowanych, które mają za sobą już podstawy rysunku i malarstwa z natury, niekoniecznie zdobyte u nas. Można także wziąć udział tylko w bloku rysunkowym (jeśli nie posiada się doświadczenia w malowaniu) lub tylko w malarskmi (mając mocne podstawy w rysunku portretowym i opanowane podstawy malarstwa).

Opis zajęć, ceny, terminy i wszystko, co trzeba wiedzieć, znajdziesz tutaj: 

Najpierw  SKONTAKTUJ SIĘ  z nami i sprawdź, czy mamy wolne miejsce w wybranym terminie.

Następnie skorzystaj z poniższego formularza, a dalsze instrukcje i dane do płatności otrzymasz mailem.

Aby wysłać formularz, musisz przeczytać i zaakceptować regulamin zajęć. 

REGULAMIN Fenomenarium 2023/24 (PDF)

Kurs trwa 6 miesięcy, składa się z dwóch bloków 3-miesięcznych (każdy blok to 12 zajęć) i zaczyna się w styczniu - najlepiej zapisać się od początku, ale można to zrobić także później, zależnie od umiejętności, którymi się dysponuje - każdy przypadek będziemy analizować osobno. Zapisanie się na kurs wiąże się z umową i rezerwacją miejsca w grupie do końca kursu, jeśli jednak nie posiada się doświadczenia w malarstwie, można zapisać się tylko na blok #1 poświęcony rysunkowi. Można także zrezygnować wcześniej - obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia, zgodnie z regulaminem Pracowni.

Miesięczna opłata jest stała, niezależnie od liczby zajęć w miesiącu - należy ją rozumieć jako opłatę za miejsce w grupie przez miesiąc kalendarzowy, bez względu na obecność. Nie ma możliwości odrabiania zajęć w innej grupie, niewykorzystane zajęcia nie przechodzą na kolejny miesiąc, a opuszczanie zajęć nie uprawnia do zwrotu opłaty. Opłatę należy wnosić do 10-tego dnia danego miesiąca.

W tym kursie uczestniczyć można wyłącznie w trybie opłaty miesięcznej, nie ma możliwości trybu pojedynczych zajęć.

Na życzenie można otrzymać fakturę zwolnioną z VAT. Istnieje możliwość zakupu vouchera i podarowania komuś zajęć w prezencie.

 

Zapisz się

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Przeczytaj i zaakceptuj regulamin.

Otrzymasz e-mail potwierdzający otrzymanie zamówienia, zawierający wybrane opcje, dane do przelewu i Regulamin. Następnie w możliwie najkrótszym czasie potwierdzimy dostępność miejsca w wybranej grupie. Dopiero wtedy podejmiesz decyzję o zawarciu umowy z obowiązkiem zapłaty.

 

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin (PDF)

Polityka prywatności (PDF)