Plener malarski pod Sokolikami - czerwiec/lipiec 2022

Plener malarski pod Sokolikamiwidok na Sokolik z terenu Domu Sokolik, fot Dom Sokolik

Zapraszamy serdecznie na plener malarski w Domu Sokolik, niezwykłym miejscu, które znaleźliśmy w Trzcińsku w Rudawach Janowickich (niedaleko Jeleniej Góry). Będziemy gościć w "150-letnim dworku położonym u podnóża Karkonoszy, umiejscowionym w romantycznym wiejskim krajobrazie, z doskonałym widokiem na bliźniacze szczyty Gór Sokolich i ich wyjątkowe formacje skalne. Dom został odrestaurowany z dbałością o szczegóły i z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju, stając się pięknym pensjonatem otoczonym dziesięcioma hektarami pól, lasów i wzgórz". Gospodarzem jest architekt, który porzucił wielkie miasto, "aby wieść życie w rytmie SLOW. Wegetarianin, miłośnik natury, przyrody, gór oraz ayurwedy". Gospodarstwo specjalizuje się w kuchni wegetariańskiej oraz zapewnianiu warunków do odpoczynku i ładowania dobrą energią uczestnikom goszczonych przez nich warsztatów rozwojowych i jogi. Na przełomie czerwca i lipca będziemy to my!

PLENER JEST OTWARTY (dla wszystkich, nie tylko dla uczestników zajęć w Pracowni). Można też przyjechać z osobą towarzyszącą, nie biorącą udziału w zajęciach plenerowych, za odpowiednio niższą opłatą.

TERMINY:

I (4 dni): 26-29 czerwca 2022 (przyjazd ndz rano, wyjazd śro wieczorem) lub
II (5 dni): 29 czerwca - 3 lipca 2022 (przyjazd śro rano, wyjazd ndz wieczorem) lub
I+II (8 dni): 26 czerwca - 3 lipca 2022 (przyjazd ndz rano, wyjazd ndz wieczorem)

KOSZT:

Opcja standard (pokój 2-os.):

I (4 dni): 1600 zł 
II (5 dni): 2050 zł 
I+II (8 dni): 3150 zł

Opcja exclusive (pokój 1-os.):

I excl. (4 dni)1800 zł 
II excl. (5 dni)2300 zł
I+II excl. (8 dni): 3550 zł

Aby się zapisać, należy wpłacić opłatę wstępną w wysokości ok 30% (za termin I/II/I+II, odpowiednio: w opcji standard 500/600/950 zł; w opcj excl: 550/700/1100 zł). W razie rezygnacji opłata jest zwracana na następujących zasadach: w 100%, jeśli zgłoszenie rezygnacji następuje wcześniej niż 8 tygodni przed rozpoczęciem pleneru; w 50%, jeśli zgłoszenie rezygnacji następuje wcześniej niż 4 tygodnie przed rozpoczęciem pleneru; po tym terminie opłata nie jest zwracana.

W cenę wliczone są zajęcia plenerowe, noclegi, pełne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje w wersji mięsnej lub wegetariańskiej). Można wybrać także nieco droższą opcję exclusive:) czyli nocleg w pokoju 1-os. - warto się jednak pośpieszyć, mamy tylko kilka takich pokoi, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy sztalugi plenerowe, a materiały i narzędzia należy mieć własne. W przypadku niepogody będziemy mogli malować w dużej i dobrze oświetlonej sali do jogi. Dojazd leży we własnym zakresie.

Zapraszamy!

ZAPISZ SIĘ

Poniższe zdjęcia pochodzą ze strony Domu Sokolik:

A jak jest na naszych plenerach? Najlepiej zobaczyć na własne oczy;) w 2021 było tak:

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polityka prywatności (PDF)