Szkoła Rysunku, Malarstwa, Concept Artu i Ilustracji
FENOMENARIUM we Wrocławiu:

 
Nauka rysunku, malarstwa i rzeźby

...dla tych, którzy zawsze marzyli o rysowaniu i malowaniu, ale nie wiedzieli, jak się do tego zabrać. Indywidualne podejście, nauka od zera dla amatorów i hobbystów w każdym wieku. Doskonalenie warsztatu dla zawodowców: tatuatorów, grafików, ilustratorów itd. Zacznij od zaraz, lub kiedy tylko zechcesz!

Nauka Malarstwa i Rysunku dla Dorosłych [początkujących i zaawansowanych, w każdym wieku]

Concept Art i Ilustracja

...dla aspirujących do branży kreatywnej i rozrywkowej, początkujących i zaawansowanych artystów cyfrowych. Kursy prowadzone przez doświadczonych, profesjonalnych artystów, realnie pracujących w game devie (m.in. w Techlandzie). Przygotowanie portfolio pod rekrutację. ON-LINE i stacjonarnie.

Kursy Concept Artu i Ilustracji z doświadczonymi artystami aktywnymi w branży game devu

Autorska pracownia Katarzyny Wołodkiewicz

...dla pasjonatów i kolekcjonerów sztuki. Katarzyna Wołodkiewicz założyła Fenomenarium w 2006 r. aby dzielić się swoim unikalnym podejściem do malowania i rozwoju twórczego. Teraz to także stacjonarna galeria malarstwa, wernisaże, możliwość zakupu obrazów i printów, zamówienia obrazu albo rzeźby.

Autorska Pracownia Malarska Katarzyny Wołodkiewicz [obrazy i printy na sprzedaż i zamówienie]

 Przygotowanie na Uczelnie Artystyczne i Projektowe

...dla kandydatów na wszystkie kierunki Akademii Sztuk Pięknych, wydziały artystyczne uniwersytetów, Architekturę, Architekturę Krajobrazu, uczelnie zagraniczne, do szkół średnich. Indywidualne i bezpośrednie podejście - zaczynasz kiedy chcesz, pracujesz niezależnie od grupy, dostajesz osobne korekty i zadania.

Przygotowanie na Uczelnie Artystyczne i Projektowe

Plenery Malarskie i Rysunkowe dla początkujących i zaawansowanych

...dla zupełnych amatorów jak i doświadczonych pasjonatów. Niezapomniane wyjazdy w góry i nad jeziora. Nauka malarstwa połączona z wypoczynkiem na łonie natury, w urokliwych agroturystykach i doborowym towarzystwie. Również jednodniowe plenery we Wrocławiu i okolicach.

Plenery Malarskie i Rysunkowe dla Dorosłych [na każdym poziomie i w każdym wieku]

Sztuka na sprzedaż i zamówienie

...dla młodszych. Zajęcia plastyczne o zróżnicowanej formule, dedykowane dla grup wiekowych 9-12 i 12-15 lat. Rysunek i malarstwo z natury i z wyobraźni, zajęcia rozwijające kreatywność, doświadczenia z różnymi technikami plastycznymi i narzędziami oraz świetna zabawa!

Kreatywne Zajęcia Twórcze dla Dzieci i Młodzieży

Lessons in English

Yes, it is possible to take our drawing and painting lessons in English - both in groups for the adults and for children and youngsters. For now we've had pleasure to work with participants not only from Europe (Italy, Norway, Finland, Czech Republic, Slovakia, Ukraine, Belarus), but also Russia, Palestine, China, South Korea, Japan, even Australia:)

There's no groups specifically in English, but you can join our regular groups. Our workshops are not really group lessons, they're more like individual lessons held in groups - every person gets instructions and feedback individually, that's why we can do that in English as well.

This part of the site is under construction, we're working on a better description of these lessons, sorry about that.

For now, if you're interested, please CONTACT US  - feel free to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. or call us (+48 506 135 804) to talk in English about the details.

Voucher

Istnieje możliwość zakupu różnych rodzajów zajęć w prezencie. Najpopularniejszym wyborem jest voucher na miesiąc zajęć (po którym obdarowana osoba może podjąć decyzję o kontynuacji we własnym zakresie, jeżeli chce), ale można także zakupić zajęcia pojedyncze lub kilkumiesięczny kurs. Jeżeli chcemy zapewnić osobie obdarowanej możliwość wyboru terminu spośród kilku grup w różnych cenach, należy opłacić grupę o najwyższej cenie. Termin na wykorzystanie vouchera określamy zwykle na 3 miesiące, ale w razie potrzeby uzgadniamy dłuższy. Jeżeli w tym okresie nie ma wolnych miejsc w grupach odpowiadających osobie obdarowanej, termin wydłużamy nawet do końca sezonu (zwykle do skutku:) ).

Voucher imienny do wydrukowania i wręczenia otrzymasz mailem w formacie PDF, nie trzeba się u nas zjawiać osobiście. Jeśli czas nagli, zadzwoń - w większości przypadków jesteśmy w stanie wystawić go bardzo szybko.

SKONTAKTUJ SIĘ z nami i ustalimy szczegóły: rodzaj zajęć, ich liczbę, dostępność terminów, okres wykorzystania, kwotę.

Zajęcia ON-LINE

Istnieje możliwość uczestniczenia w niektórych z naszych zajęć zdalnie, on-lineUżywamy różnych metod pracy i różnych narzędzi (Zoom, Discord, Messenger), w zależności od konkretnych zajęć oraz potrzeb i możliwości uczestnika.

Zajęcia w technikach tradycyjnych (rysunek i malarstwo, przygotowanie do egzaminów) opierają się głównie na indywidualnych wideorozmowach, konsultacjach i korektach, pracy jeden na jednego z prowadzącym. Możliwa jest też praca w małych grupach, gdzie prowadzący prowadzi wykłady, pokazy i prezentacje, a potem udziela indywidualnych korekt.

Zajęcia w technikach cyfrowych (concept art i ilustracja) wykorzystują platformę Discord, gdzie prowadzący udostępnia grupie swój ekran, prowadzi pokazy i prezentacje, przeprowadza indywidualne korekty i overpainty.

UWAGA: nagrywanie i udostępnianie zajęć ON-LINE jest zakazane!

Jeśli chcesz spróbować naszych zajęć zdalnie, SKONTAKTUJ SIĘ z nami i ustalimy szczegóły.

OSTATNIO W PRACOWNI

 

Kontakt

tel. 506 135 804

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin (PDF)

Polityka prywatności (PDF)